top of page
2018-07-20 13.35.35.jpg
O NAS

Pracownię Projektową Land-Arch stworzyły w 2006 roku dwie absolwentki wydziału Architektury Krajobrazu Politechniki Krakowskiej – Karolina Bober i Małgorzata Tujko. Połączyła nas nie tylko pasja do projektowania zieleni, ale także wspólne zainteresowania oraz podobna wrażliwość i poczucie estetyki. Wszystko to w połączeniu z zapałem do pracy i mnóstwem innowacyjnych pomysłów skłoniło nas do założenie biura projektowego.

  

Od tamtej pory z powodzeniem realizujemy projekty dla klientów indywidualnych i biznesowych. Współpracujemy również z dużymi biurami architektonicznymi działającymi w sektorze publicznym. Z taką samą przyjemnością tworzymy projekty domowych ogrodów, jak i parków czy miejskich skwerów. Nie ustajemy też w zdobywaniu nowych kwalifikacji i ciągłym rozwoju, chętnie i aktywnie uczestnicząc w kursach, wykładach i szkoleniach, a także wystawach i eventach poświęconych architekturze krajobrazu.
  

Naszym klientom oferujemy zindywidualizowane podejście do realizowanego projektu, uwzględniające potrzeby i oczekiwania inwestora oraz możliwości, jakie daje przestrzeń, w której działamy i środowisko naturalne. Do każdego nowego projektu podchodzimy ze świeżym spojrzeniem, oferując szereg alternatywnych rozwiązań. Skupiamy się na tworzeniu enklaw, w których zieleń stanowi integralny element projektowanej architektury, a projekt zagospodarowania przestrzeni nawiązuje do otaczającego krajobrazu.
  

Zrealizowane przez nas projekty ukazują szerokie spectrum działania zawodu  architekta krajobrazu, a także zakres świadczonych przez nas usług. Począwszy od projektów prywatnych ogrodów miejskich - „zielonych salonów” , tarasów, balkonów, czy zielonych dachów , a skończywszy na projektach zieleni przy ciągach komunikacyjnych czy wielobranżowych projektach zagospodarowania terenu. Naszą misją jest zapewnienie każdemu klientowi dobrze przemyślanych rozwiązań ukazujących pełnię możliwości współczesnej architektury krajobrazu. W efekcie powstają piękne ogrody i tętniąca życiem, zachęcająca do wypoczynku przestrzeń miejska.

ZESPÓŁ PROJEKTOWY:

 

mgr inż. arch. kraj. Małgorzata Tujko

mobile | 512  355 684​

mail | m.tujko@landarch.pl

Absolwentka Politechniki Krakowskiej na wydziale Architektury Krajobrazu oraz studiów podyplomowych na kierunkach Architektura Krajobrazu
i Gospodarka Przestrzenna na Politechnice Krakowskiej oraz  Architektury Wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.

Inspektor Nadzoru Terenów Zieleni.
Zwolenniczka przedsięwzięć pozwalających przekuć artystyczną wizję  w realne rozwiązania i działania poprawiające zdrowie lokalnych społeczności i ekosystemów. Ceni sobie projekty stworzone
z poszanowaniem zarówno oczekiwań inwestorów, jak i środowiska naturalnego. Uwielbia ogrody, które cieszą oko i których część jest jadalna.

Tutor warsztatów partycypacyjnych w Krakowie i Wrocławiu.

_MG_5455.JPG

mgr inż. arch. kraj. Karolina Mazurek

mail | k.mazurek@landarch.pl

Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej na kierunku Architektura Krajobrazu.

Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej na kierunku Architektura Krajobrazu oraz studiów częściowych na Uniwersytecie Technicznym w Stambule.

mgr inż. arch. kraj. Iwona Mucha

mail | i.mucha@landarch.pl

bottom of page